"Mam Talent" w Maczku

Dnia 16.01 odbył się w naszej szkole konkurs talentów. Wszystkich uczestników oceniało jury w składzie mgr Katarzyna Ziemiec, mgr Katarzyna Sobecka, mgr Dariusz Krzyżewski i nasza koleżanka Agata Famulok.Nasi uczniowie zaprezentowali różnorodne talenty. Karolina Przybysz uraczyła nas wspaniałą piosenką. Akompaniował jej Jurek Stolarczyk, który póżnie wystąpił solo, prezentując niesamowite umiejętności gry na akordeonie. Daria Szymura ukazała na scenie taniec indyjski. Jej strój wzbudził podziw jury, które zaproponowało by używać go zamiast szkolnego dzwonka. Ewelina Jelonek zagrała na pianinie wyciszając wszystkich spokojną melodią. Filip Biały zachwycił wszystkich grą na perkusji. Bardzo urzekła ona Panią Dyrektor, która spróbowała swoich sił i zagrała niesamowitą solówkę. Krążą plotki, że kilka metalowych kapel już zwróciło na Nią uwagę. Fabian Kądziela stworzył wspaniałe show. Zaprezentował beatbox, którego nauczył się z "jutube". Jury było zachwycone, jednak prawdopodobnie nadal zastanawia się, gdzie Fabian miał ukryty jakiś odtwarzacz. Publiczność świetnie się bawiła,  komentarze profesora Krzyżewskiego jak zawsze wywoływały wybuchy śmiechu. Jury pragnęło nawet zatrzymać parę talentów proponując pozostanie w naszej szkole o jeden rok dłużej. Zwycięzcami okazali się Karolina i Jurek. Drugie miejsce zajęła Daria, a trzecie przypadło Filipowi. Wszyscy uczestnicy zdobyli słodycze, szczęśliwe numerki, a zwycięzcy dodatkowo otzrzymali książki oraz bilety do kina, których jeszcze nie było, ale będą jak obiecał profesor Krzyżewski.

Zapraszamy do galerii z życia szkoły :)