Wigilie przy europejskich stołach 2013

Konkurs:"Wigilie przy europejskich stołach" stał się już tradycją naszej szkoły. Każdego roku, w ostatnim tygodniu przed świętami, uczniowie przygotowują specjały kulinarne charakterystyczne dla wylosowanego wcześniej kraju. W tym roku konkurs odbył się 19 grudnia . Każda z klas pierwszych i drugich stanęła na wysokości zadania. Jury nie miało łatwego zadania z wyłonieniem zwycięzcy. I miejsce zdobyła klasa II d,która przygotowała świąteczne potrawy ze Szwecji, II miejsce przypadło klasie II c, prezentującej dania kuchni polskiej, a  na III miejscu uplasowała się klasa I b z daniami światecznymi z Holandii. Konkurs połączony był z koncertem kolęd w różnych językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. Dziękujemy wszystkim wykonawcom!

Zapraszamy do galerii z życia szkoły