Konkurs Maczkowski 2013 część druga

Dnia 29 listopada w małej hali Spodka odbyła się druga część Konkursu Wiedzy o Szkole i Jej Patronie. Były to zmagania konkursowe klas pierwszych, prowadzone przez klasę IId. Każdą klasę reprezentował trzyosobowy zespół. Na widowni zasiedli pozostali uczniowie wraz z opiekunami. Szanowne JURY pracowało w składzie: pani dyrektor Ewa Kostrzewska, pan profesor Andrzej Kozak, jednocześnie odpowiadający za merytoryczną stronę konkursu, pani profesor Małgorzata Ruchała oraz, jako przedstawicielka uczniów, Zuzanna Majewska z klasy IIb.

Konkurs składał się z kilku serii pytań, których trudność uczniowie mogli sobie wybrać. Najwięcej problemów odpowiadającym sprawiły pytania związane ze współczesnością szkoły, historię generała Maczka znali lepiej.

Zwycięską okazała się drużyna klasy Ib w składzie: Monika Babiuch, Andrzej Borowski i Piotr Steuer. Drugie miejsce zajęła drużyna klasy Ia,a trzecie chłopcy z Ic. Nagrodami za II i III miejsce były słodycze, ale za zwycięstwo Ib otrzymała czek na 300 zł, które może przeznaczyć na klasową rozrywkę.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!!

Dla ścisłości. Pierwszą, rozrywkową część szkolnego konkursu wygrała Id i to ona, w nagrodę, otrzymała przywilej organizacji tego konkursu za rok. POWODZENIA;).

Zapraszamy do galerii z życia szkoły