To już miesiąc od rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Jak pamiętają szczególnie uczniowie klas I i II oraz Grono Pedagogiczne już miesiąc temu na Uniwersytecie Śląskim odbyła się inauguracja roku szkolnego 2012/2013. Przybyłych na uroczystość powitali Dyrektor IV L.O. Katarzyna Ziemiec i Prorektor ds. Kształcenia i Studentów prof. Ryszard Koziołek. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i otrzymali indeksy, które już niebawem będą im służyły we współpracy z Uniwersytetem Śląskim. Na wykładzie inauguracyjnym prof. Ryszard Koziołek przekonywał jak ważną jest dociekliwość i kreatywność w zdobywaniu wiedzy w szkole oraz jak istotny wpływ ma kształcenie we współczesnym świecie. Przekonujemy się o tym w IV L.O. już od września, a od października we współpracy z Uniwersytetem Śląskim. Tym samym życzymy wszystkim Studentom i Pracownikom U.Śl.  twórczego i aktywnego roku akademickiego.