Poniedziałkowe wybory

W poniedziałek, tj. 12 marca br., w naszej szkole odbędą się wybory radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Katowice. W związku z tym przypominamy o kandydatach, na których będzie można oddawać głosy - lista z ich nazwiskami pojawiła się na tablicy ogłoszeń Samorządu Uczniowskiego. Natomiast w skład Komisji Wyborczej, zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Szkoły, wchodzić będą: prof. Dariusz Krzyżewski, prof. Jolanta Schmidt, Alex Juranek, Hanna Miłek, Natalia Goździńska, Magdalena Jureczko i Wojciech żak. Komisja Wyborcza uprasza również o godne zachowanie podczas oddawania głosów i dostosowanie się do zaleceń jej członków. Harmonogram oddawania głosów przez klasy został wywieszony na tablicach informacyjnych. Głosowanie trwać będzie od godz. 9:00 do 15:00. Zapraszamy do wykazania aktywności obywatelskiej w rzetelnym oddawaniu głosów :).