eCOPaka - Upominki powitalne dla gości COP 24 gotowe!

Uczniowie naszej szkoły, w ramach konkursu eCOPaka przygotowali upominki powitalne dla czterech, wylosowanych spośród ponad 190 krajów biorących udział w zbliżającym się Szczycie Klimatycznym:  Singapuru, Gruzji, Tadżykistanu i Tuwalu. Tematem wykonanych prac plastyczno-technicznych było pokazanie przemian zachodzących w mieście Katowice, w nawiązaniu do hasła „Black to green”.

Powstały na prawdę piękne prace! Brawa dla naszych uczniów, którzy podjęli się niełatwego zadania i wykorzystując swoje plastyczne talenty i pomysłowość stworzyli rzeźby i instalacje. Pracowały cztery zespoły: z klasy II b, II f oraz dwie grupy z klasy I b. Wykonane przez nich upominki zostaną wręczone członkom krajowych delegacji biorących udział w Szczycie Klimatycznym ONZ.