III Forum Samorządów

W czwartek, 18 października, w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych odbyło się coroczne spotkanie przedstawicieli samorządów uczniowskich katowickich szkół ponadgimnazjalnych. Nasze liceum godnie reprezentował nasz przewodniczący Dominik Komar. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji szkół oraz działań samorządów. Omówiono rolę samorządności w naszym mieście, a podczas panelu dyskusyjnego reprezentanci szkół mieli okazję wymienić się ciekawymi pomysłami i doświadczeniami, przedyskutować ważne dla edukacji kwestie oraz zaplanować wspólne działania w bieżącym roku szkolnym. Spotkanie uświetniło również przybycie i przemówienia licznych ważnych gości oraz przedstawicieli władz samorządowych.

Była to świetna okazja do tego, aby zaczerpnąć nowe pomysły od innych placówek oraz zainspirować innych ciekawymi działaniami, które organizuje nasz samorząd oraz nasi uczniowie.